Pramoninės šluostės

Pramoninės šluostės pagamintos iš dėvėtų dezinfekuotų drabužių. Gamybos metu pašalintos sagos, užtrauktukai ir pan. Šluostės surūšiuotos, supjaustytos (40 cm x 40 cm), supresuotos ir supakuotos į polietileninius maišus.

pramoninės šluostėspramoninės šluostės

 

Pramoninės šluostės (skudurai valymui) naudojamos pramonės, prekybos, automobilių, geležinkelių, laivybos transporto kompanijose, taip pat spaustuvėse, baldų gamybos įmonėse, automobilių servisuose ir kitose panašiose įmonėse. Jų panaudojimas gali būti įvairus, pvz., gamyklose valomi įrengimai (liejimo formos, požeminės talpyklos ir pan.), spaustuvėse valomos spausdinimo mašinos, įrengimai, baldų gamybos įmonėse prieš lakavimą, dažymą, remonto dirbtuvės nešvariems paviršiams valyti ir pan.
Pramoninės šluostės ypač gerai sugeria įvairius skysčius, naftos produktus, taip pat yra nepakeičiamos valant įvairius sunkiai prieinamus, nelygius ir šiurkščius paviršius.

 

Profesionaliai parinkus pramoninių šluosčių rūšį galima išspręsti daugelį gamybos ar darbo metu atsirandančių valymo problemų, kurių neišsprendžia nei popierius, nei spec. servetėlės, nei  kitos valymo priemonės.

 

 

Turime daugiau nei 12 rūšių pramoninių šluosčių, supakuotų po 5 kg, 10 kg ir 25 kg.

 

 

 

Pramoninių šluosčių rūšys.

 

Layout

Nav Mode

Layout

Boxed
Wide

Background Image

Color Skin